16 Konferencja Miasta w Internecie - od wizji do realizacji. Wyzwania cyfrowej administracji 2012. Gdask, Filharmonia Batycka, 30 maja - 1 czerwca

materiały pokonferencyjne

podsumowanie konferencji prezentacje fotogaleria multimedia media o nas

złota małpa

statuetka złotej@Jury konkursu Złota@ 2012 - Samorządowy Lider Cyfrowej Polski, który miał na celu wyłonienie i promowanie samorządów lokalnych, które podejmują aktywne i skuteczne działania na rzecz rozwoju cyfrowego w kategorii „Lider Cyfrowej Administracji” wyłoniło następujących laureatów nagrody Złota@ 2012:

Jury oceniało skuteczność, kompleksowość i innowacyjność działań na rzecz rozwoju cyfrowego gminy w poszczególnych obszarach tematycznych związanych m.in. z: wizerunkiem w Internecie, modernizacją urzędu, internetem szerokopasmowym, edukacją cyfrową, teleinformatycznym wspomaganiem zapewnienia bezpieczeństwa mieszkańców, cyfrową szkołą oraz planami i projektami rozwoju społeczeństwa informacyjnego.

W kategorii "Samorządowy Lider Szerokopasmowego Internetu" jury powołane przez Urząd Komunikacji Elektronicznej postanowiło nagrodzić Powiat Parczewski za projekt: Regionalna Sieć Szerokopasmowa Lublin północny-wschód.

Liderzy Cyfrowej Polski

LAUREACI POPRZEDNICH EDYCJI KONKURSU

Sponsorzy

imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

Patronaty medialne

imageimageimageimageimageimageimageimageimage

Patronat honorowy

Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji

Organizatorzy

Stowarzyszenie Miasta w Interneciewww.gdansk.pl

TEL. +48 14 628 42 10
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi.

Partner